
🚨 Get your Google Knowledge Panel
◉ Displays your name, photo, and profession in Google Search
Click here to get started now
2025'te Türkiye'de televizyon: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Eymenbasar.1 (talk | contribs) |
Eymenbasar.1 (talk | contribs) |
||
| (11 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
| Line 1: | Line 1: | ||
Aşağıdaki liste, 2025 yılında [[Türkiye'de televizyon]] yayınlarında gerçekleşen olayları içerir. Yeni başlayan diziler, sona eren diziler, kanal değişiklikleri, tartışmalar, önemli olaylar ve ölümler bu listede yer alır. | Aşağıdaki liste, 2025 yılında [[Türkiye'de televizyon]] yayınlarında gerçekleşen olayları içerir. Yeni başlayan diziler, sona eren diziler, kanal değişiklikleri, tartışmalar, önemli olaylar ve ölümler bu listede yer alır. | ||
| Line 33: | Line 32: | ||
|<ref>{{Haber kaynağı|url=https://www.bbc.com/turkce/articles/cj0m138p4y0o|başlık=Sözcü TV yayını 10 gün durduruldu: Kanal yöneticileri RTÜK'ün cezası hakkında ne diyor?|erişimtarihi=8 Temmuz 2025|tarih=8 Temmuz 2025|yayıncı=[[BBC Türkçe]]|ad=Ece|soyadı=Göksedef}}</ref> | |<ref>{{Haber kaynağı|url=https://www.bbc.com/turkce/articles/cj0m138p4y0o|başlık=Sözcü TV yayını 10 gün durduruldu: Kanal yöneticileri RTÜK'ün cezası hakkında ne diyor?|erişimtarihi=8 Temmuz 2025|tarih=8 Temmuz 2025|yayıncı=[[BBC Türkçe]]|ad=Ece|soyadı=Göksedef}}</ref> | ||
|- | |- | ||
|12-14 Kasım 2025 | |||
|[[2025 Türk Hava Kuvvetleri C-130 uçağının düşmesi|Türk Hava Kuvvetleri C-130 uçağının düşmesi]] nedeniyle dizilerin yeni bölümleri yayınlanmadı. | |||
|<ref>{{Haber kaynağı|url=https://www.hurriyet.com.tr/gundem/20-askerin-sehit-oldugu-c130-askeri-kargo-ucagi-neden-dustu-prof-dr-orhan-sen-meteorolojik-sartlara-baktim-dedi-ve-acikladi-43017903|erişimtarihi=13 Kasım 2025|tarih=13 Kasım 2025|yayıncı=[[Hürriyet]]}}</ref> | |||
|- | |||
|22 Kasım 2025 | |||
|[[Trafiği Öğreniyoruz]] dizisinin 5. bölümü [[2025 Türk Hava Kuvvetleri C-130 uçağının düşmesi|Türk Hava Kuvvetleri C-130 uçağının düşmesi]] nedeniyle yayınlanmadı. | |||
|<ref>{{Haber kaynağı|url=https://www.hurriyet.com.tr/gundem/20-askerin-sehit-oldugu-c130-askeri-kargo-ucagi-neden-dustu-prof-dr-orhan-sen-meteorolojik-sartlara-baktim-dedi-ve-acikladi-43017903|erişimtarihi=13 Kasım 2025|tarih=13 Kasım 2025|yayıncı=[[Hürriyet]]}}</ref> | |||
|} | |} | ||
| Line 77: | Line 83: | ||
|[[TRT 1]] | |[[TRT 1]] | ||
|<ref>{{Web kaynağı|url = https://x.com/vefasultantrt/status/1890064715772272822?t=q3C0zn5okxsJXJOZZu-lDA&s=19|başlık = #VefaSultan dizisinin yayın tarihi belli oldu|erişimtarihi = 16 Şubat 2025|dil = Türkçe|çalışma = X|arşivengelli = evet}}</ref> | |<ref>{{Web kaynağı|url = https://x.com/vefasultantrt/status/1890064715772272822?t=q3C0zn5okxsJXJOZZu-lDA&s=19|başlık = #VefaSultan dizisinin yayın tarihi belli oldu|erişimtarihi = 16 Şubat 2025|dil = Türkçe|çalışma = X|arşivengelli = evet}}</ref> | ||
|- | |||
|9 Mart 2025 | |||
|''GTA 5'' | |||
|[[NBS]] | |||
|<ref>{{Web kaynağı | url = https://youtube.com/@NBSTurkiye | arşivtarihi = 9 Mart 2025 | ölüurl = hayır }}</ref> | |||
|- | |- | ||
|19 Mart 2025 | |19 Mart 2025 | ||
| Line 92: | Line 103: | ||
|[[NOW (televizyon kanalı)|NOW]] | |[[NOW (televizyon kanalı)|NOW]] | ||
|<ref>{{Web kaynağı|url = https://x.com/ciftkisilikoda/status/1920520699224969469?t=wft1GPjCZXMEBRsF77tKmA&s=19|başlık = #ÇiftKişilikOda dizisinin yayın tarihi belli oldu|erişimtarihi = 8 Mayıs 2025|dil = Türkçe|çalışma = X|arşivengelli = evet}}</ref> | |<ref>{{Web kaynağı|url = https://x.com/ciftkisilikoda/status/1920520699224969469?t=wft1GPjCZXMEBRsF77tKmA&s=19|başlık = #ÇiftKişilikOda dizisinin yayın tarihi belli oldu|erişimtarihi = 8 Mayıs 2025|dil = Türkçe|çalışma = X|arşivengelli = evet}}</ref> | ||
|- | |||
|22 Mayıs 2025 | |||
|''GTA 5'' | |||
|[[NBS]] | |||
|<ref>{{Web kaynağı | url = https://youtube.com/@NBSTurkiye | arşivtarihi = 23 Mayıs 2025 | ölüurl = hayır }}</ref> | |||
|- | |- | ||
|16 Haziran 2025 | |16 Haziran 2025 | ||
| Line 101: | Line 117: | ||
|''Eymen Başar ile Haber Bülteni'' | |''Eymen Başar ile Haber Bülteni'' | ||
|[[Kanal D]] | |[[Kanal D]] | ||
|<ref>{{Web kaynağı | url = https://www.kanald.com.tr/ | arşivtarihi = 23 Haziran 2025 | ölüurl = hayır }}</ref> | |||
|- | |- | ||
|2 Temmuz 2025 | |2 Temmuz 2025 | ||
| Line 110: | Line 127: | ||
|''Köy Hayatım'' | |''Köy Hayatım'' | ||
|[[NBS]] | |[[NBS]] | ||
|<ref>{{Web kaynağı | url = https://youtube.com/@NBSTurkiye | arşivtarihi = 9 Temmuz 2025 | ölüurl = hayır }}</ref> | |||
|- | |- | ||
|2 Eylül 2025 | |2 Eylül 2025 | ||
| Line 139: | Line 157: | ||
|''Sahte Yalanlar'' | |''Sahte Yalanlar'' | ||
|[[YouTube]] | |[[YouTube]] | ||
|<ref>{{Web kaynağı | url = https://youtube.com/ | arşivtarihi = 17 Eylül 2025 | ölüurl = hayır }}</ref> | |||
|- | |- | ||
|18 Eylül 2025 | |18 Eylül 2025 | ||
| Line 174: | Line 193: | ||
|[[NOW (televizyon kanalı)|NOW]] | |[[NOW (televizyon kanalı)|NOW]] | ||
|<ref>{{Haber kaynağı|başlık= Sahtekarlar dizisinin yayın tarihi belli oldu.|url= https://www.tgrthaber.com/mavikadin/sahtekarlar-dizisinin-yayin-tarihi-belli-oldu-heyecan-dorukta-geri-sayim-basladi/|tarih= 21 Eylül 2024| erişimtarihi= 30 Eylül 2025}}</ref><ref>{{Web kaynağı | başlık = Sahtekarlar Dizi İzle | url = https://www.nowtv.com.tr/Sahtekarlar/izle | yayıncı = NOW | erişimtarihi = 30 Eylül 2025 | arşivengelli = evet}}</ref> | |<ref>{{Haber kaynağı|başlık= Sahtekarlar dizisinin yayın tarihi belli oldu.|url= https://www.tgrthaber.com/mavikadin/sahtekarlar-dizisinin-yayin-tarihi-belli-oldu-heyecan-dorukta-geri-sayim-basladi/|tarih= 21 Eylül 2024| erişimtarihi= 30 Eylül 2025}}</ref><ref>{{Web kaynağı | başlık = Sahtekarlar Dizi İzle | url = https://www.nowtv.com.tr/Sahtekarlar/izle | yayıncı = NOW | erişimtarihi = 30 Eylül 2025 | arşivengelli = evet}}</ref> | ||
|- | |||
|18 Ekim 2025 | |||
|''[[Trafiği Öğreniyoruz]]'' | |||
|[[MinikaGO]] | |||
|<ref>{{Web kaynağı | url = https://www.minikago.com.tr/ | arşivtarihi = 14 Ekim 2025 | ölüurl = hayır }}</ref> | |||
|- | |- | ||
|24 Ekim 2025 | |24 Ekim 2025 | ||
| Line 305: | Line 329: | ||
|[[NOW (televizyon kanalı)|NOW]] | |[[NOW (televizyon kanalı)|NOW]] | ||
|<ref>{{Web kaynağı|url = https://www.sozcu.com.tr/amp/kizil-goncalar-dizisinin-final-tarihi-belli-oldu-p149756|başlık = #KızılGoncalar dizisi final oluyor|erişimtarihi = 31 Mart 2025|dil = Türkçe|çalışma = Sözcü|arşivengelli = evet|arşivurl = https://web.archive.org/web/20250331210910/https://www.sozcu.com.tr/amp/kizil-goncalar-dizisinin-final-tarihi-belli-oldu-p149756|arşivtarihi = 31 Mart 2025|ölüurl = hayır}}</ref> | |<ref>{{Web kaynağı|url = https://www.sozcu.com.tr/amp/kizil-goncalar-dizisinin-final-tarihi-belli-oldu-p149756|başlık = #KızılGoncalar dizisi final oluyor|erişimtarihi = 31 Mart 2025|dil = Türkçe|çalışma = Sözcü|arşivengelli = evet|arşivurl = https://web.archive.org/web/20250331210910/https://www.sozcu.com.tr/amp/kizil-goncalar-dizisinin-final-tarihi-belli-oldu-p149756|arşivtarihi = 31 Mart 2025|ölüurl = hayır}}</ref> | ||
|- | |||
|2 Mayıs 2025 | |||
|''GTA 5'' | |||
|39 | |||
|[[NBS]] | |||
|- | |- | ||
|9 Mayıs 2025 | |9 Mayıs 2025 | ||
| Line 382: | Line 411: | ||
|1 | |1 | ||
|[[NBS]] | |[[NBS]] | ||
|- | |||
|14 Temmuz 2025 | |14 Temmuz 2025 | ||
|''[[Esaret (dizi)|Esaret]]'' | |''[[Esaret (dizi)|Esaret]]'' | ||
|557 | |557 | ||
|[[Kanal 7]] | |[[Kanal 7]] | ||
| <ref>{{Web kaynağı | url = https://www.izle7.com/kanal7/izle-77093-esaret-dizisi-557-bolum-final-14-temmuz-pazartesi.html | başlık = Esaret Dizisi 557. Bölüm (Final) - 14 Temmuz Pazartesi - izle7 | erişimtarihi = 2025-10-17 | dil = tr | çalışma = izle7.Com | arşivurl = https://web.archive.org/web/20250803123353/https://www.izle7.com/kanal7/izle-77093-esaret-dizisi-557-bolum-final-14-temmuz-pazartesi.html | arşivtarihi = 3 Ağustos 2025}}</ref> | | <ref>{{Web kaynağı | url = https://www.izle7.com/kanal7/izle-77093-esaret-dizisi-557-bolum-final-14-temmuz-pazartesi.html | başlık = Esaret Dizisi 557. Bölüm (Final) - 14 Temmuz Pazartesi - izle7 | erişimtarihi = 2025-10-17 | dil = tr | çalışma = izle7.Com | arşivurl = https://web.archive.org/web/20250803123353/https://www.izle7.com/kanal7/izle-77093-esaret-dizisi-557-bolum-final-14-temmuz-pazartesi.html | arşivtarihi = 3 Ağustos 2025}}</ref> | ||
|- | |||
|29 Temmuz 2025 | |||
|''GTA 5'' | |||
|52 | |||
|[[NBS]] | |||
|- | |- | ||
|8 Eylül 2025 | |8 Eylül 2025 | ||
Latest revision as of 12:24, 9 December 2025
Aşağıdaki liste, 2025 yılında Türkiye'de televizyon yayınlarında gerçekleşen olayları içerir. Yeni başlayan diziler, sona eren diziler, kanal değişiklikleri, tartışmalar, önemli olaylar ve ölümler bu listede yer alır.
Önemli olaylar
| Tarih | Olay | Template:Kısaltma |
|---|---|---|
| 21-23 Ocak 2025 | Bolu Grand Kartal Otel yangını nedeniyle televizyon dizilerinin yeni bölümleri yayınlanmadı. | [1] |
| 31 Ocak 2025 | Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, NOW'ın yeni isminin İstanbul NOW TV'nin itirazı üzerine değiştirilmesi için 30 gün süre tanındığını duyurdu. | [2] |
| 19 Şubat 2025 | Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, NOW kanalındaki Şakir Paşa Ailesi: Mucizeler ve Skandallar dizisine 3 kez yayın durdurma ve %3 idari para cezası verdi. | [3] |
| 23-26 Şubat 2025 | NOW kanalındaki Şakir Paşa Ailesi: Mucizeler ve Skandallar dizinin tüm bölümleri Şakir Paşa ailesinin dava açması ve mahkemenin kararı açıklaması sonucu NOW'ın internet sitesinden, YouTube ve Disney+'dan kaldırıldı. Daha sonra aile üyeleri davadan feragat edince geri eklenildi. | [4][5] |
| 4-7 Nisan 2025 | Arka Sokaklar, Can Borcu, Şakir Paşa Ailesi: Mucizeler ve Skandallar, Deha ve Kızıl Goncalar isimli televizyon dizilerinin yeni bölümleri, reklam gelirlerinin düşük ve yetersiz olması nedeni ile iptal edildi. | |
| 9-18 Temmuz 2025 | Sözcü TV'nin yayını halkı kin ve düşmanlığa teşvik ettiği gerekçesi ile RTÜK tarafından 10 günlüğüne durduruldu. | [6] |
| 12-14 Kasım 2025 | Türk Hava Kuvvetleri C-130 uçağının düşmesi nedeniyle dizilerin yeni bölümleri yayınlanmadı. | [7] |
| 22 Kasım 2025 | Trafiği Öğreniyoruz dizisinin 5. bölümü Türk Hava Kuvvetleri C-130 uçağının düşmesi nedeniyle yayınlanmadı. | [8] |
2025'te başlayan diziler
| Tarih | Dizi | TV kanalı | Template:Kısaltma |
|---|---|---|---|
| 3 Ocak 2025 | Zembilli | atv | [9] |
| 30 Ocak 2025 | Başka Bir Gün | atv | [10] |
| 2 Şubat 2025 | Kardelenler | atv | [11] |
| 7 Şubat 2025 | Bir Zamanlar İstanbul | TRT 1 | [12] |
| 11 Şubat 2025 | Kral Kaybederse | Star TV | [13] |
| 22 Şubat 2025 | Piyasa | Kanal D | [14] |
| 1 Mart 2025 | Vefa Sultan | TRT 1 | [15] |
| 9 Mart 2025 | GTA 5 | NBS | [16] |
| 19 Mart 2025 | Eşref Rüya | Kanal D | [17] |
| 4 Nisan 2025 | Sustalı Ceylan | atv | [18] |
| 22 Mayıs 2025 | Çift Kişilik Oda | NOW | [19] |
| 22 Mayıs 2025 | GTA 5 | NBS | [20] |
| 16 Haziran 2025 | Aile Saadeti | atv | [21] |
| 23 Haziran 2025 | Eymen Başar ile Haber Bülteni | Kanal D | [22] |
| 2 Temmuz 2025 | Kuma | Kanal 7 | [23] |
| 10 Temmuz 2025 | Köy Hayatım | NBS | [24] |
| 2 Eylül 2025 | Gözleri KaraDeniz | atv | [25] |
| 7 Eylül 2025 | Çarpıntı | Star TV | [26] |
| 11 Eylül 2025 | Veliaht | Show TV | [27] |
| 15 Eylül 2025 | Cennetin Çocukları | TRT 1 | [28] |
| 16 Eylül 2025 | Kıskanmak | NOW | [29] |
| 16 Eylül 2025 | Sahte Yalanlar | YouTube | [30] |
| 18 Eylül 2025 | Halef: Köklerin Çağrısı | NOW | [31] |
| 19 Eylül 2025 | Aşk ve Gözyaşı | atv | [32] |
| 4 Ekim 2025 | Aynadaki Yabancı | atv | [33] |
| 4 Ekim 2025 | Ben Leman | NOW | [34] |
| 10 Ekim 2025 | Taşacak Bu Deniz | TRT 1 | [35][36] |
| 11 Ekim 2025 | Güller ve Günahlar | Kanal D | [37] |
| 12 Ekim 2025 | Sahtekarlar | NOW | [38][39] |
| 18 Ekim 2025 | Trafiği Öğreniyoruz | MinikaGO | [40] |
| 24 Ekim 2025 | Ben Onun Annesiyim | NOW | [41] |
| 29 Ekim 2025 | Kuruluş Orhan | atv | [42] |
| 2 Kasım 2025 | Bereketli Topraklar | Show TV | [43][44] |
| 17 Kasım 2025 | Zerhun | Kanal 7 | [45][46] |
| 19 Kasım 2025 | Sakıncalı | NOW | [47] |
| 2 Aralık 2025 | Rüya Gibi | Show TV | [48][49][50] |
2025'te biten diziler
| Tarih | Dizi | Bölüm sayısı | TV kanalı | Template:Kısaltma |
|---|---|---|---|---|
| 11 Ocak 2025 | Yabani | 51 | NOW | [51] |
| 17 Ocak 2025 | Kan Çiçekleri | 434 | Kanal 7 | [52] |
| 15 Şubat 2025 | Sen Ağlama İstanbul | 8 | Star TV | [53] |
| 16 Şubat 2025 | Emanet | 805 | Kanal 7 | [54] |
| 19 Mart 2025 | Sandık Kokusu | 50 | Show TV | [55] |
| 23 Mart 2025 | Annem Ankara | 15 | Kanal D | [56] |
| 28 Mart 2025 | Zembilli | 13 | atv | [57] |
| 29 Mart 2025 | Vefa Sultan | 30 | TRT 1 | [58] |
| 4 Nisan 2025 | Bir Yemin Ettim | 100 | Kanal 7 | [59] |
| 4 Nisan 2025 | Yalı Çapkını | 101 | Star TV | [60] |
| 5 Nisan 2025 | Piyasa | 6 | Kanal D | [61] |
| 7 Nisan 2025 | Bizi Birleştiren Hayat | 150 | teve2 | [62] |
| 17 Nisan 2025 | Başka Bir Gün | 10 | atv | [63] |
| 27 Nisan 2025 | Kardelenler | 10 | atv | [64] |
| 28 Nisan 2025 | Kızıl Goncalar | 46 | NOW | [65] |
| 2 Mayıs 2025 | GTA 5 | 39 | NBS | |
| 9 Mayıs 2025 | Sustalı Ceylan | 6 | atv | [66] |
| 10 Mayıs 2025 | İthal Gelin Aranıyor | 22 | TRT Türk | [67] |
| 11 Mayıs 2025 | Şakir Paşa Ailesi: Mucizeler ve Skandallar | 15 | NOW | [68] |
| 15 Mayıs 2025 | Hudutsuz Sevda | 63 | NOW | [69] |
| 18 Mayıs 2025 | Deha | 31 | Show TV | [70] |
| 26 Mayıs 2025 | Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi | 58 | TRT 1 | [71] |
| 29 Mayıs 2025 | Siyah Kalp | 34 | Show TV | [72] |
| 30 Mayıs 2025 | Bir Zamanlar İstanbul | 16 | TRT 1 | [73] |
| 1 Haziran 2025 | Yalnız Minare | 21 | TRT Türk | [74] |
| 3 Haziran 2025 | Bir Gece Masalı | 35 | atv | [75] |
| 4 Haziran 2025 | Kuruluş Osman | 194 | atv | |
| 6 Temmuz 2025 | Rüzgarlı Tepe | 217 | Kanal 7 | [76] |
| 10 Temmuz 2025 | Köy Hayatım | 1 | NBS | |
| 14 Temmuz 2025 | Esaret | 557 | Kanal 7 | [77] |
| 29 Temmuz 2025 | GTA 5 | 52 | NBS | |
| 8 Eylül 2025 | Aile Saadeti | 13 | atv | [78] |
| 11 Ekim 2025 | Kuma | 100 | Kanal 7 | [79] |
| 15 Ekim 2025 | Can Borcu | 28 | atv | [80] |
| 7 Kasım 2025 | Aşk ve Gözyaşı | 7 | atv | [81][82] |
| 14 Kasım 2025 | Ben Onun Annesiyim | 4 | NOW | [83] |
| 15 Kasım 2025 | Aynadaki Yabancı | 7 | atv | [84][85] |
| 30 Kasım 2025 | Bereketli Topraklar | 5 | Show TV | [86] |
| 9 Aralık 2025 | Kral Kaybederse | 30 | Star TV | [87] |
| Çift Kişilik Oda | 8 | NOW | [88] | |
| Leyla: Hayat… Aşk… Adalet... | 40 | NOW | [89] |
Ölümler
Türkiye'de televizyon alanında çalışmış ünlü isimlerden 2025 yılında ölenler şöyledir:
| Tarih | İsim | Yaş | Hakkında | Kaynak |
|---|---|---|---|---|
| 2 Ocak 2025 | Ferdi Tayfur | 79 | Sinema oyunculuğu ile tanınır. | [90] |
| 14 Ocak 2025 | Bedia Ener | 70 | Tiyatro, dizi ve sinema oyunculuğu ile tanınır. | [91] |
| 31 Ocak 2025 | Sezai Altekin | 79 | Tiyatro, dizi, seslendirme ve sinema oyunculuğu ile tanınır. | [92] |
| 18 Şubat 2025 | Emin Gümüşkaya | 77 | Tiyatro, dizi ve sinema oyunculuğu ile tanınır. | [93] |
| 13 Mart 2025 | Şinasi Yurtsever | 51 | Tiyatro, dizi ve sinema oyunculuğu ile tanınır. | [94] |
| 20 Mart 2025 | Osman Sınav | 67 | Yapımcı ve yönetmenliği ile tanınır. | [95] |
| 21 Mart 2025 | Filiz Akın | 82 | Sinema oyunculuğu ile tanınır. | [96] |
| 6 Nisan 2025 | Ahmet Levendoğlu | 80 | Yönetmen, tiyatro, dizi ve sinema oyunculuğu ile tanınır. | [97] |
| 4 Mayıs 2025 | Necip Naşit Özcan | 67 | Tiyatro, dizi ve sinema oyunculuğu ile tanınır. | [98] |
| 2 Temmuz 2025 | Şekip Taşpınar | 56 | Tiyatro, dizi ve sinema oyunculuğu ile tanınır. | [99] |
| 15 Temmuz 2025 | Emre Törün | 53 | Oyuncu, dizi ve seslendirme oyunculuğu ile tanınır. | [100] |
| 16 Ekim 2025 | Arif Erkin Güzelbeyoğlu | 90 | Dizi oyunculuğu ile tanınır. | [101] |
| 20 Ekim 2025 | Namık Kemal Yiğittürk | 80 | Dizi ve tiyatro oyunculuğu ile tanınır. | [102][103][104] |
| 1 Kasım 2025 | Engin Çağlar | 85 | Yapımcı, yönetmen, dizi ve sinema oyunculuğu ile tanınır. | |
| 3 Kasım 2025 | Ahmet Gülhan | 85 | Yönetmen, tiyatro ve sinema oyunculuğu ile tanınır. | [105][106] |
| 12 Kasım 2025 | Muazzez Abacı | 78 | Türk şarkıcı ve devlet sanatçısı. | [107] |
Kaynakça
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Haber kaynağı
- ↑ Template:Haber kaynağı
- ↑ Template:Haber kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Kaynak
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Haber kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Haber kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı;
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ https://www.gazetearena.com/foto-galeri/kral-kaybederse-final-yapiyor-son-3-bolum
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı
- ↑ Template:Web kaynağı