
🚨 Get your Google Knowledge Panel
◉ Displays your name, photo, and profession in Google Search
Click here to get started now
Üç Buçuk: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Eymenbasar.1 (talk | contribs) |
Eymenbasar.1 (talk | contribs) |
||
| (13 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
| Line 23: | Line 23: | ||
=== Yardımcı karakterler === | === Yardımcı karakterler === | ||
*'''Nur Poyraz''' Sinan'ın karısıdır. | *'''Nur Poyraz''' Sinan'ın karısıdır. | ||
*'''Esra Poyraz''' Sinan'ın ablasıdır. | |||
== Oyuncu kadrosu ve karakterler == | == Oyuncu kadrosu ve karakterler == | ||
| Line 30: | Line 31: | ||
* [[Mehmet Akif Sinan Poyraz]] - Sinan - (1-) | * [[Mehmet Akif Sinan Poyraz]] - Sinan - (1-) | ||
* [[Nur Poyraz]] - Nur - (?-) | * [[Nur Poyraz]] - Nur - (?-) | ||
* [[Esra Poyraz]] - Esra - (2) | |||
== Yayın takvimi == | == Yayın takvimi == | ||
| Line 47: | Line 49: | ||
|12 Aralık 2025 | |12 Aralık 2025 | ||
| | | | ||
| | |3 | ||
|1- | |1- | ||
|2025- | |2025- | ||
| Line 68: | Line 70: | ||
|- | |- | ||
|1. Bölüm | |1. Bölüm | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Orhan Oğuz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|[[Eymen Başar]] | ||
|12 Aralık 2025 | |12 Aralık 2025 | ||
|5, | |5,74 | ||
| | |2. | ||
| | |1,89 | ||
| | |12. | ||
|1, | |1,49 | ||
|17. | |17. | ||
|- | |- | ||
|2. Bölüm | |2. Bölüm | ||
|19 Aralık 2025 | |19 Aralık 2025 | ||
|7,82 | |||
|1. | |||
|3,19 | |||
|4. | |||
|5,37 | |||
|2. | |||
|- | |||
|3. Bölüm | |||
|26 Aralık 2025 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| colspan="10"|<center>'''Yılbaşı nedeniyle ara verildi.'''</center> | |||
|- | |||
|4. Bölüm | |||
| rowspan="11"|Orhan Oğuz | |||
| rowspan="11"|[[Eymen Başar]] | |||
|16 Ocak 2026 | |||
| | | | ||
| | | | ||
Latest revision as of 14:31, 20 December 2025
Yücel Battal, Mustafa Canik, Ahmet Mazı ve Sinan Poyraz'ın yer aldığı Üç Buçuk yeni bölümleriyle her cuma 20.00'da YouTube'da...
Ana karakterler
- Yücel Battal Üç Buçuk olarak kuran kişidir.
- Mustafa Canik Düğünde org çalan bir üyesidir.
- Ahmet Mazı Mustafa ile birlikte çalan bir üyesidir.
- Mehmet Akif Sinan Poyraz Yücel, Mustafa ve Ahmet'in arkadaşıdır ve ekipten bir üyesidir.
Yardımcı karakterler
- Nur Poyraz Sinan'ın karısıdır.
- Esra Poyraz Sinan'ın ablasıdır.
Oyuncu kadrosu ve karakterler
- Yücel Battal - Yücel - (1-)
- Mustafa Canik - Mustafa - (1-)
- Ahmet Mazı - Ahmet - (1-)
- Mehmet Akif Sinan Poyraz - Sinan - (1-)
- Nur Poyraz - Nur - (?-)
- Esra Poyraz - Esra - (2)
Yayın takvimi
| Sezon | Yayın günü ve saati |
Sezon başlangıcı |
Sezon finali |
Çekilen bölüm sayısı |
Bölüm aralığı |
Yayın yılı |
TV kanalı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. sezon | Cuma 20.00 | 12 Aralık 2025 | 3 | 1- | 2025- | YouTube |
Bölümler
1. sezon (2025-günümüz)
| Bölüm | Yönetmen | Senarist | Yayın tarihi | Reyting (TOTAL) |
Sıra (TOTAL) |
Reyting (AB) |
Sıra (AB) |
Reyting (ABC1) |
Sıra (ABC1) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Bölüm | Orhan Oğuz | Eymen Başar | 12 Aralık 2025 | 5,74 | 2. | 1,89 | 12. | 1,49 | 17. |
| 2. Bölüm | 19 Aralık 2025 | 7,82 | 1. | 3,19 | 4. | 5,37 | 2. | ||
| 3. Bölüm | 26 Aralık 2025 | ||||||||
| 4. Bölüm | Orhan Oğuz | Eymen Başar | 16 Ocak 2026 | ||||||
Kaynakça
Diğer ülkelerde gösterimi
| Ülke | Kanal | İlk gösterim | Gösterim adı |
|---|---|---|---|
| Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti | YouTube | 11 Aralık 2025 | Üç Buçuk |
Ödüller
| Yıl | Ödül | Kategori | Aday | Sonuç |
|---|---|---|---|---|