
🚨 Get your Google Knowledge Panel
◉ Displays your name, photo, and profession in Google Search
Click here to get started now
Üç Buçuk: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Eymenbasar.1 (talk | contribs) →1. sezon (2025-günümüz): /* 1. sezon (2025-günümüz) /* Tags: Mobile edit Mobile web edit |
Eymenbasar.1 (talk | contribs) |
||
| Line 69: | Line 69: | ||
|2. Bölüm | |2. Bölüm | ||
|19 Aralık 2025 | |19 Aralık 2025 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|3. Bölüm | |||
|26 Aralık 2025 | |||
| | | | ||
| | | | ||
Revision as of 13:59, 13 December 2025
Yücel Battal, Mustafa Canik, Ahmet Mazı ve Sinan Poyraz'ın yer aldığı Üç Buçuk yeni bölümleriyle her cuma 20.00'da YouTube'da...
Oyuncu kadrosu ve karakterler
- Yücel Battal - Yücel - (1-)
- Mustafa Canik - Mustafa - (1-)
- Ahmet Mazı - Ahmet - (1-)
- Mehmet Akif Sinan Poyraz - Sinan - (1-)
Yayın takvimi
| Sezon | Yayın günü ve saati |
Sezon başlangıcı |
Sezon finali |
Çekilen bölüm sayısı |
Bölüm aralığı |
Yayın yılı |
TV kanalı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. sezon | Cuma 20.00 | 12 Aralık 2025 | 2 | 1- | 2025- | YouTube |
Bölümler
1. sezon (2025-günümüz)
| Bölüm | Yönetmen | Senarist | Yayın tarihi | Reyting (TOTAL) |
Sıra (TOTAL) |
Reyting (AB) |
Sıra (AB) |
Reyting (ABC1) |
Sıra (ABC1) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Bölüm | Orhan Oğuz | Eymen Başar | 12 Aralık 2025 | 5,64 | 3. | 2,89 | 8. | 1,56 | 11. |
| 2. Bölüm | 19 Aralık 2025 | ||||||||
| 3. Bölüm | 26 Aralık 2025 |