
🚨 Get your Google Knowledge Panel
◉ Displays your name, photo, and profession in Google Search
Click here to get started now
Üç Buçuk: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Eymenbasar.1 (talk | contribs) |
Eymenbasar.1 (talk | contribs) |
||
| Line 61: | Line 61: | ||
!Yönetmen | !Yönetmen | ||
|- | |- | ||
| 1 || 11 Aralık 2025 || rowspan=" | | 1 || 11 Aralık 2025 || rowspan="23"| Orhan Oğuz | ||
|- | |- | ||
| 2 || 26 Aralık 2025 | | 2 || 26 Aralık 2025 | ||
| Line 85: | Line 85: | ||
| 12 || 27 Mart 2026 | | 12 || 27 Mart 2026 | ||
|- | |- | ||
| 13<br>(Sezon Finali) || | | 13 || 3 Nisan 2026 | ||
|- | |||
| 14 || 10 Nisan 2026 | |||
|- | |||
| 15 || 17 Nisan 2026 | |||
|- | |||
| 16 || 24 Nisan 2026 | |||
|- | |||
| 17 || 8 Mayıs 2026 | |||
|- | |||
| 18 || 15 Mayıs 2026 | |||
|- | |||
| 19 || 22 Mayıs 2026 | |||
|- | |||
| 20 || 5 Haziran 2026 | |||
|- | |||
| 21 || 12 Haziran 2026 | |||
|- | |||
| 22 || 19 Haziran 2026 | |||
|- | |||
| 23<br>(Sezon Finali) || 26 Haziran 2026 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 12:28, 16 December 2025
Yücel Battal, Mustafa Canik, Ahmet Mazı ve Sinan Poyraz'ın yer aldığı Üç Buçuk yeni bölümleriyle her cuma 20.00'da YouTube'da...
Ana karakterler
- Yücel Battal Üç Buçuk olarak kuran kişidir.
- Mustafa Canik Düğünde org çalan bir üyesidir.
- Ahmet Mazı Mustafa ile birlikte çalan bir üyesidir.
- Mehmet Akif Sinan Poyraz Yücel, Mustafa ve Ahmet'in arkadaşıdır ve ekipten bir üyesidir.
Yardımcı karakterler
- Nur Poyraz Sinan'ın karısıdır.
Oyuncu kadrosu ve karakterler
- Yücel Battal - Yücel - (1-)
- Mustafa Canik - Mustafa - (1-)
- Ahmet Mazı - Ahmet - (1-)
- Mehmet Akif Sinan Poyraz - Sinan - (1-)
- Nur Poyraz - Nur - (?-)
Yayın takvimi
| Sezon | Yayın günü ve saati |
Sezon başlangıcı |
Sezon finali |
Çekilen bölüm sayısı |
Bölüm aralığı |
Yayın yılı |
TV kanalı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. sezon | Cuma 20.00 | 12 Aralık 2025 | 2 | 1- | 2025- | YouTube |
Bölümler
1. sezon (2025-2026)
| Bölüm | Yayın tarihi | Yönetmen |
|---|---|---|
| 1 | 11 Aralık 2025 | Orhan Oğuz |
| 2 | 26 Aralık 2025 | |
| 3 | 16 Ocak 2026 | |
| 4 | 23 Ocak 2026 | |
| 5 | 30 Ocak 2026 | |
| 6 | 6 Şubat 2026 | |
| 7 | 13 Şubat 2026 | |
| 8 | 20 Şubat 2026 | |
| 9 | 27 Şubat 2026 | |
| 10 | 6 Mart 2026 | |
| 11 | 13 Mart 2026 | |
| 12 | 27 Mart 2026 | |
| 13 | 3 Nisan 2026 | |
| 14 | 10 Nisan 2026 | |
| 15 | 17 Nisan 2026 | |
| 16 | 24 Nisan 2026 | |
| 17 | 8 Mayıs 2026 | |
| 18 | 15 Mayıs 2026 | |
| 19 | 22 Mayıs 2026 | |
| 20 | 5 Haziran 2026 | |
| 21 | 12 Haziran 2026 | |
| 22 | 19 Haziran 2026 | |
| 23 (Sezon Finali) |
26 Haziran 2026 |
Kaynakça
Diğer ülkelerde gösterimi
| Ülke | Kanal | İlk gösterim | Gösterim adı |
|---|---|---|---|
| Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti | YouTube | 11 Aralık 2025 | Üç Buçuk |
Ödüller
| Yıl | Ödül | Kategori | Aday | Sonuç |
|---|---|---|---|---|