🚨 Get your Google Knowledge Panel
◉ Displays your name, photo, and profession in Google Search
Click here to get started now

Ela Başar: Difference between revisions

From WikiAlpha
Jump to navigation Jump to search
→‎Filmografisi: Yazım hatası düzeltildi.
Tags: Mobile edit Mobile web edit
→‎Filmografisi: İçerik eklendi
Tags: Mobile edit Mobile web edit
Line 26: Line 26:
!Rol
!Rol
!Notlar
!Notlar
|-
|2025-günümüz
|''Sahte Yalanlar''
|Ela
|-
|-
|2025-günümüz
|2025-günümüz

Revision as of 06:49, 20 October 2025


Ela Başar (d. 27 Ağustos 2017, İstanbul), Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.

Filmografisi

Diziler
Yıl Yapım Rol Notlar
2025-günümüz Sahte Yalanlar Ela
2025-günümüz Trafiği Öğreniyoruz Özlem Sadece 1. bölümün tanıtımında yer almıştır.

Kaynakça

Template:Kaynakça

Dış bağlantılar