
🚨 Get your Google Knowledge Panel
◉ Displays your name, photo, and profession in Google Search
Click here to get started now
Eymen Başar: Difference between revisions
Eymenbasar.1 (talk | contribs) |
Eymenbasar.1 (talk | contribs) |
||
| Line 110: | Line 110: | ||
|''Trafiği Öğreniyoruz'' | |''Trafiği Öğreniyoruz'' | ||
|Egemen | |Egemen | ||
|- | |||
|Yakında | |||
|''Vukuat Var'' | |||
|Muzaffer | |||
|- | |- | ||
! colspan="5" style="background:LightSteelBlue"| Sunduğu TV Programları | ! colspan="5" style="background:LightSteelBlue"| Sunduğu TV Programları | ||
Revision as of 15:04, 21 November 2025
Eymen Başar (d. 25 Kasım 2010, İstanbul), Türk besteci ve şarkıcı, Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.
2023 yılından beri İstanbul'daki Eymen Studios'un sahibidir.
Meslek hayatı
Sanat hayatına müzikle adım atan Eymen Başar, ilk bestesini genç yaşlarda yaptı. Zaman içinde sahne performansları ve güçlü yorumuyla dikkat çekerek birçok dinleyici kitlesine ulaştı. Kendi söz ve bestelerinden oluşan albümler yayımlayarak müzik kariyerini sağlam temellere oturttu.
Tiyatroya olan ilgisi sayesinde çeşitli tiyatro oyunlarında sahne aldı ve oyunculuk yeteneğiyle takdir topladı. Ardından sinema ve televizyon dünyasına geçiş yaptı. Pek çok dizi ve sinema filminde rol aldı. Oyunculuğundaki doğallık ve sahne hakimiyeti, eleştirmenler tarafından olumlu yorumlar aldı.
Kariyeri boyunca hem sahne sanatları hem de ekran projelerinde aktif olarak yer aldı. Aynı zamanda çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde sanatçı kimliğiyle destek verdi.
Bugün hem müzikteki üretkenliğiyle hem de oyunculuk alanındaki performanslarıyla sanat dünyasında adından söz ettirmeye devam etmektedir.
Diskografi
- Macera Dizi Müzikleri (2023)
- Polis Ekibi Dizi Müzikleri (2024)
- Senden Güzeli mi Var? (2024)
- Ah Zaman (2024)
- Anakonda (2024)
- Sonsuz Sessizlik (2025)
- Trafiği Öğreniyoruz Dizi Müzikleri (2025)
- Vay Be (Deprem) (2025)
Filmografisi
| Filmler | ||||
|---|---|---|---|---|
| Yıl | Yapım | Rol | Notlar | |
| Yakında | Eymen ve Ailesi: Zaman Yolculuğu | Eymen | ||
| 2023 | Macera: 15 Temmuz Destanı | Doktor Ömer | ||
| Diziler | ||||
| Yıl | Yapım | Rol | Notlar | |
| 2022 | Tozluyaka | Kendisi | ||
| 2023 | Macera | Doktor Ömer | ||
| 2024 | Cemal'in Maceraları | Cemal Öztürk | ||
| 2024 | Polis Ekibi | Müfit Kaya | ||
| 2024 | Eymen ve Ailesi | Eymen | ||
| 2025 | Arka Sokaklar | Kendisi | ||
| 2025 | Köy Hayatım | Eymen | Dizi sadece 1. bölüm olarak yayınlamıştır ve yayından kaldırılmıştır. | |
| Can Borcu | Kendisi | Dizide oynama kararı gelmiştir ama yılı belli olmayarak belirlenmiştir. | ||
| 2025-günümüz | Sahte Yalanlar | Eymen | ||
| Kalbim Sende | Kendisi | Dizideki birkaç bölümde oynamıştır ama yılı belli olmayarak belirlenmiştir. | ||
| 2025-günümüz | Trafiği Öğreniyoruz | Egemen | ||
| Yakında | Vukuat Var | Muzaffer | ||
| Sunduğu TV Programları | ||||
| Yıl | Yapım | Rol | Notlar | |
| Yakında | Güldür TV | Kendisi Sunucu | ||
| 2025 | Eymen Başar ile Haber Bülteni | Sunucu Vural Korkmaz | ||
| 2025 | Eymen Show | Kendisi Sunucu | ||