🚨 Get your Google Knowledge Panel
◉ Displays your name, photo, and profession in Google Search
Click here to get started now

Vukuat Var (dizi): Difference between revisions

From WikiAlpha
Jump to navigation Jump to search
→‎3. sezon (2027-2028): Yazım hatası düzeltildi
Tags: Mobile edit Mobile web edit
Line 135: Line 135:
|}
|}


=== 3. sezon (2027) ===
=== 3. sezon (2027-2028) ===
{|class="wikitable"
{|class="wikitable"
|-
|-
Line 156: Line 156:
| 48 || 29 Ekim 2027 || [[Ahmet Yiğit Başar]]
| 48 || 29 Ekim 2027 || [[Ahmet Yiğit Başar]]
|-
|-
| 49<br>(İlk Final) || 5 Kasım 2027 || [[Ahmet Yiğit Başar]]
| 49 || 5 Kasım 2027 || [[Ahmet Yiğit Başar]]
|-
| 50 || 12 Kasım 2027 || [[Ahmet Yiğit Başar]]
|}
|}

Revision as of 12:21, 22 November 2025


Vukuat Var adlı dizi, 1 Ocak 2026 tarihinde ATV'de yayınlanacaktır.

Konusu

Adana’nın bereketli topraklarında başlayan hikâye, hayat mücadelesi veren sıradan insanların aslında ne kadar büyük sınavlardan geçtiğini gözler önüne seriyor. Aşkın, emeğin, adalet arayışının, aile bağlarının ve hayata tutunmanın destansı bir anlatımı olan “Vukuat Var”, hem gerçeğe yakın sahneleri hem de Orhan Kemal’in insana dokunan kaleminin ruhunu koruyan yapısıyla izleyiciyi ilk bölümden itibaren içine çekiyor.

Dizide; fabrikalarda çalışan emekçilerin dayanışması, sınıf farklarının insan hayatında yarattığı çatışmalar, güçlü bir aile draması ve imkânsız görünen aşklar iç içe geçiyor. Her karakter, yaşadıklarıyla izleyenleri derinden etkilerken, Adana’nın sıcağı kadar ateşli çatışmalar ve sürpriz gelişmeler hikâyeyi her bölümde daha da büyütüyor.

Oyuncu kadrosu ve karakterler

Bölümler

1. sezon (2026)

Bölüm Yayın tarihi Yönetmen
1 1 Ocak 2026 Ahmet Yiğit Başar
2 9 Ocak 2026 Ahmet Yiğit Başar
3 16 Ocak 2026 Ahmet Yiğit Başar
Türkiye'de yoğun kar yağışı nedeniyle ara verildi.
4
(Sezon Finali)
6 Şubat 2026 Ahmet Yiğit Başar

2. sezon (2026-2027)

Bölüm Yayın tarihi Yönetmen
5 18 Eylül 2026 Ahmet Yiğit Başar
6 25 Eylül 2026 Ahmet Yiğit Başar
7 2 Ekim 2026 Ahmet Yiğit Başar
8 9 Ekim 2026 Ahmet Yiğit Başar
9 16 Ekim 2026 Ahmet Yiğit Başar
10 23 Ekim 2026 Ahmet Yiğit Başar
11 30 Ekim 2026 Ahmet Yiğit Başar
12 6 Kasım 2026 Ahmet Yiğit Başar
13 13 Kasım 2026 Ahmet Yiğit Başar
14 20 Kasım 2026 Ahmet Yiğit Başar
15 27 Kasım 2026 Ahmet Yiğit Başar
16 4 Aralık 2026 Ahmet Yiğit Başar
17 11 Aralık 2026 Ahmet Yiğit Başar
18 18 Aralık 2026 Ahmet Yiğit Başar
19 25 Aralık 2026 Ahmet Yiğit Başar
Yılbaşı nedeniyle ara verildi.
20 15 Ocak 2027 Ahmet Yiğit Başar
21 22 Ocak 2027 Ahmet Yiğit Başar
22 29 Ocak 2027 Ahmet Yiğit Başar
23 5 Şubat 2027 Ahmet Yiğit Başar
24 12 Şubat 2027 Ahmet Yiğit Başar
25 19 Şubat 2027 Ahmet Yiğit Başar
26 26 Şubat 2027 Ahmet Yiğit Başar
27 5 Mart 2027 Ahmet Yiğit Başar
Ramazan Bayramı nedeniyle ara verildi.
28 19 Mart 2027 Ahmet Yiğit Başar
29 26 Mart 2027 Ahmet Yiğit Başar
30 2 Nisan 2027 Ahmet Yiğit Başar
31 9 Nisan 2027 Ahmet Yiğit Başar
32 16 Nisan 2027 Ahmet Yiğit Başar
33 23 Nisan 2027 Ahmet Yiğit Başar
34 30 Nisan 2027 Ahmet Yiğit Başar
35 7 Mayıs 2027 Ahmet Yiğit Başar
36 14 Mayıs 2027 Ahmet Yiğit Başar
Kurban Bayramı nedeniyle ara verildi.
37 28 Mayıs 2027 Ahmet Yiğit Başar
38 4 Haziran 2027 Ahmet Yiğit Başar
39 11 Haziran 2027 Ahmet Yiğit Başar
40 18 Haziran 2027 Ahmet Yiğit Başar
41
(Sezon Finali)
25 Haziran 2027 Ahmet Yiğit Başar

3. sezon (2027-2028)

Bölüm Yayın tarihi Yönetmen
42 17 Eylül 2027 Ahmet Yiğit Başar
43 24 Eylül 2027 Ahmet Yiğit Başar
44 1 Ekim 2027 Ahmet Yiğit Başar
45 8 Ekim 2027 Ahmet Yiğit Başar
46 15 Ekim 2027 Ahmet Yiğit Başar
47 22 Ekim 2027 Ahmet Yiğit Başar
48 29 Ekim 2027 Ahmet Yiğit Başar
49 5 Kasım 2027 Ahmet Yiğit Başar
50 12 Kasım 2027 Ahmet Yiğit Başar