
🚨 Get your Google Knowledge Panel
◉ Displays your name, photo, and profession in Google Search
Click here to get started now
Ahmet Yiğit Başar: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Eymenbasar.1 (talk | contribs) m /* Kategori /* |
Eymenbasar.1 (talk | contribs) |
||
| Line 30: | Line 30: | ||
|Yiğit | |Yiğit | ||
|Sadece 1. bölümde yer almıştır ve 1. sezon finalinde geri dönmüştür. | |Sadece 1. bölümde yer almıştır ve 1. sezon finalinde geri dönmüştür. | ||
|- | |||
|2026 | |||
|''[Vukuat Var (dizi)|Vukuat Var]]'' | |||
|Hamza | |||
|Tüm bölümlerde oynanmaktadır ve dizinin yönetmenidir. | |||
|} | |} | ||
Revision as of 15:26, 23 November 2025
Ahmet Yiğit Başar (Yalova), Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.
Filmografisi
| Diziler | |||
|---|---|---|---|
| Yıl | Yapım | Rol | Notlar |
| 2025-günümüz | Sahte Yalanlar | Yiğit | Sadece 1. bölümde yer almıştır ve 1. sezon finalinde geri dönmüştür. |
| 2026 | Vukuat Var]] | Hamza | Tüm bölümlerde oynanmaktadır ve dizinin yönetmenidir. |